O firmie


Profisolv jest młodą, szybko rozwijającą się firmą z branży technologii czyszczenia precyzyjnego (także 'czyszczenia ultradźwiękowego', w oryginale 'Precision Cleaning'). Powstała w 2017 r. jako reakcja na szybko zmieniający się rynek, na który mają wpływ obecne zmiany legislacyjne, zwiększone wymogi BHP i ochrony środowiska; ale wymagające takiej samej wydajności czyszczenia, jaką miały poprzednie generacje rozpuszczalników. Firma wspiera klientów na terenie całej Europy Środkowej.

Wyjątkowość naszej firmy polega na oferowaniu nie tylko szerokiej gamy rozpuszczalników dla różnych sektorów przemysłu, ale także odpowiednich urządzeń, nawet tych najbardziej zaawansowanych: zamkniętych, w pełni zautomatyzowanych systemów z programowalnym sterownikiem i opatentowanym systemem ultradźwiękowym z ceramicznymi przetwornikami. Zapewniamy także doradztwo serwisowe i techniczne - kompletne  rozwiązanie, dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

W połączeniu z naszymi dostawcami - światowymi liderami w swojej branży, wspiera nas wieloletnie doświadczenie ze współpracy z najbardziej renomowanymi firmami produkcyjnymi na świecie.

Czekamy na Twoje zapytanie!